fbpx
PRODUCENT DOMKÓW MOBILNYCH

Firma

Jesteśmy producentem mobilnych domków kempingowych. W ofercie posiadamy domki letniskowe oraz całoroczne, które mogą zostać przeznaczone zarówno na miejsce wypoczynku jak i biura. Oferta standardowa zawiera 6 rozmiarów domków.

Producent domków mobilnych – Markowszczyzna, podlaskie

Działalność prowadzimy w miejscowości Markowszczyzna w województwie podlaskim. Dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni 1200 m² oraz placem wystawowym, na którym prezentujemy różne rodzaje domków mobilnych. Znaczne zaplecze produkcyjne pozwala nam na sprawną realizację zamówień oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Alternatywne domki na kołach

Oferowane przez DMK Budownictwo domki na kołach to wspaniała alternatywa dla budownictwa tradycyjnego, łącząca wygodę i funkcjonalność z mobilnością. Możliwość zmiany posadowienia domku w razie zaistnienia takiej potrzeby to niekwestionowana zaleta tego typu rozwiązania.

 
 


 
Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy certyfikat jakości i bezpieczeństwa TÜV Rheinland. Oznacza to, że nasze domki na kołach zostały szczegółowo zbadane i poddawane są stałej kontroli.


DMK Budownictwo – Producent mobilnych domków letniskowych i całorocznych

Fabryka mobilnych domków letniskowych - DMK Budownictwo

 

Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).
W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi klikając w poniższy link.INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ DMK BUDOWNICTWO DARIUSZ DZIUBA SPÓŁKA JAWNA