fbpx
PRODUCENT DOMKÓW MOBILNYCH

Domki mobilne DMK na targach Camper & Caravan Show w Nadarzynie!

Domki mobilne naszej produkcji już niejednokrotnie prezentowaliśmy na targach branżowych. Pojawialiśmy się zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Tym razem zawitaliśmy do Nadarzyna 😀

Targi Camper & Caravan Show 2022 trwające od piątku do niedzieli (30.09-02.10.2022) dobiegły już końca. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko. Cieszymy się, że mogliśmy odpowiedzieć na nurtujące Was pytania dotyczące domków mobilnych naszej produkcji.

Dla tych z Was, którzy nie mogli być w ten weekend z nami, opisujemy pokrótce jakie domki mobilne prezentowaliśmy.

Do Nadarzyna zabraliśmy ze sobą trzy domki mobilne, dwa w rozmiarze 48m2 i jeden w rozmiarze 35m2.

Całoroczny domek mobilny 12x4m z jedną sypialnią

Pierwszy z nich to budynek o wymiarach 12x4m. Posiada elewację wykonaną z szalówki drewnianej. Jej kolor został wybrany przez nowego właściciela. Wewnątrz znajdziemy jedną, dużą sypialnię z łóżkiem 160×200 cm, przestronną łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym powiększonym o wyspę. Wnętrze wykończyliśmy panelem PCV oraz bieloną szalówką drewnianą.

Ten domek mobilny posiada kilka typów ogrzewania:
– salon: kominek na Pellet oraz panel na podczerwień
– korytarz: panel na podczerwień w formie lustra
– łazienka: ogrzewanie podłogowe elektryczne
– sypialnia: grzejnik elektryczny

Drewniany domek mobilny 35m2

Kolejny to domek mobilny 35m2, o wymiarach 10×3,5m. Elewację wykonaliśmy z panela pcv imitującego szalówkę drewnianą. Wewnątrz znajdziemy dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Wnętrze w całości wykończyliśmy szalówką drewnianą w naturalnym kolorze. Wyjątkiem jest łazienka, w której zastosowaliśmy płytę pcv.

Domek mobilny 12x4m z trzema sypialniami

Ostatni z prezentowanych domków posiada 48m2 powierzchni. Jest to bardziej nowoczesny typ domku. Wpływa na to dach w stylu modern. Elewację wykonaliśmy ze spienionego panela pcv. Wewnątrz znajdziemy trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz toaletę. Wnętrze wykończyliśmy płytą laminowaną, imitującą tapetę. Dodatkowo przed domkiem zaprezentowaliśmy drewniany taras w kolorze grafitowym.

Ciągnik rolniczy i BMW 😉

Pewnie zastanawia was co na naszym stoisku robiło auto osobowe i ciągnik rolniczy? 🚗🚜 Już tłumaczę… 😉

Zaprezentowaliśmy w ten sposób dwa rodzaje dyszli jakie możemy wykonać. Dyszel jest elementem niezbędnym, kiedy ustawiamy domek mobilny na działce, w miejscu docelowym. Jeden z nich jest prosty i posiada końcówkę odpowiednią do podczepienia domku do haku samochodowego. Drugi zaś, trójkątny, pozwala na podłączenie do ciągnika rolniczego. Z doświadczenia wiemy, że dyszel samochodowy używany jest stosunkowo rzadko. Stosujemy go głównie podczas ciągnięcia domku po utwardzonych powierzchniach np. na kempingach. Drugi typ używany jest w większości przypadków. Wpływa na to fakt, że pozwala on na przetransportowanie domków mobilnych na działce, na której warunki nie są tak komfortowe 😉

Poniżej przedstawiamy krótką relację z tegorocznych targów 😎