fbpx
PRODUCENT DOMKÓW MOBILNYCH

Aktualności

Spacer w domku mobilnym !

05.11.2019

Zdarza się, że z różnych powodów przyjazd do siedziby naszej firmy w celu obejrzenia domków mobilnych nie jest możliwy. W związku z tym postanowiliśmy udostępnić Państwu możliwość przyjrzenia się poszczególnym elementom domów na kołach, bez wychodzenia z domu. Poniżej prezentujemy różne realizacje. Są to domki mobilne o wymiarach 12x4m, 12×3,85m, 10×3,5m, 9×3,5m oraz 7×3,5. Wirtualny spacer umożliwi Państwu nie tylko obejrzenie naszych domków ale i zapoznanie się z poszczególnymi jego elementami oraz zastosowanymi materiałami. Zapraszamy!

Domek mobilny o wymiarach 12×4 m

Jako pierwszy prezentujemy domek o wymiarach 12x4m w stylu Modern, stanowiący nowość w naszej ofercie. W przeciwieństwie do domków standardowych, ten charakteryzuje się ,,ukrytym” dachem jednospadowym, wpływającym na nowoczesny wygląd bryły budynku. Elewacja domku w tym przypadku wykonana została z panelu Kerrafront w połączeniu z naturalnym drewnem.
(Klikając na wejście domku, możemy zobaczyć jak wygląda wewnątrz)

Poniżej przedstawiamy kolejne domki mobilne w rozmiarze 12x4m. Tym razem jednak ze standardową wersją dachu (dach dwuspadowy). 48-metrowa powierzchnia, na której znajdą Państwo dwie przestronne sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz w pełni wyposażoną łazienkę. W jednym z domków znajdziecie Państwo dedykowany pokój dziecięcy, robiący furorę wśród najmłodszych.

Domek mobilny o wymiarach 12×3,85 m

Jednym z rozmiarów, jakiego nie posiadamy w ofercie standardowej jest domek o wymiarach 12×3,85m. Prezentacja tego spaceru to jeden z przykładów realizacji indywidualnych życzeń klienta. Rozmieszczenie pomieszczeń, które odpowiada projektowi KING 1.

Domek mobilny o wymiarach 10×3,5 m

Przyszedł czas na domek mobilny o powierzchni 35m2. Projekt o nazwie SAMOS

należy do naszych standardowych. Na tej powierzchni umieściliśmy dwie sypialnie, łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym. Łączna liczba miejsc noclegowych: 6. Zarówno elewacja domku jak i wykończenie jego wnętrza wykonane zostały z drewna naturalnego. Jest to jedna z opcji jakie posiadamy w ofercie.

Domek mobilny o wymiarach 9×3,5 m

Kolejnym domkiem jest ten o wymiarach 9×3,5m. Charakteryzuje go zapach drewna, gdyż, podobnie do domku przedstawionego powyżej, wykończenie wnętrza oraz elewacja zewnętrzna wykonane zostały z szalówki drewnianej. W tym przypadku również przedstawiamy 2 propozycje zaaranżowania przestrzeni domku.

Wymiary: 9×3,5m:

Domek mobilny o wymiarach 7×3,5 m

Ostatni z prezentowanych domków to domek mobilny o wymiarach 7×3,5m. Wersja ekonomiczna, pomimo pełnego wyposażenia! Gotowy do zamieszkania domek składa się z jednej sypialni, pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Wymiary: 7×3,5m

Domki mobilne DMK Budownictwo