PRODUCENT DOMKÓW MOBILNYCH
  • pl
  • en

Aktualności

Spacer w domku mobilnym !

03.11.2018

Zdarza się, że z różnych powodów przyjazd do siedziby naszej firmy w celu obejrzenia domków mobilnych nie jest możliwy. My mamy rozwiązanie! Już dzisiaj udostępniamy Państwu możliwość przyjrzenia się poszczególnym elementom domów na kołach, bez wychodzenia z domu ! Poniżej prezentujemy 6 różnych realizacji. Są to domki mobilne o wymiarach 12x4m, 9×3,5m oraz 7×3,5. Wirtualny spacer umożliwi Państwu nie tylko obejrzenie naszych domków ale i zapoznanie się z poszczególnymi jego elementami oraz zastosowanymi materiałami. Zapraszamy!

Jako pierwszy prezentujemy domek o wymiarach 12x4m. 48-metrowa powierzchnia, na której znajdą Państwo dwie przestronne sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz w pełni wyposażoną łazienkę. W jednym z domków znajdziecie Państwo dedykowany pokój dziecięcy, robiący furorę wśród najmłodszych.

Wymiary 12x4m:

Kolejnym domkiem jest ten o wymiarach 9×3,5m. Co go wyróżnia? Zapach drewna! Wykończenie szalówką drewnianą za równo na zewnątrz jak i w środku. W tym przypadku również przedstawiamy 2 propozycje zaaranżowania przestrzeni domku.

Wymiary: 9×3,5m:

Ostatni z prezentowanych domków to domek mobilny o wymiarach 7×3,5m. Wersja ekonomiczna, pomimo pełnego wyposażenia! Gotowy do zamieszkania domek składa się z jednej sypialni, pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Która wersja wyposażenia wydaje się ciekawsza?

Wymiary: 7×3,5m