PRODUCENT DOMKÓW MOBILNYCH
  • pl
  • en

Aktualności

DMK Budownictwo Domki Mobilne /Domki na kołach
30.04
2018

Spot reklamowy

Zapraszamy do obejrzenie krótkiego spotu reklamowego, gdzie zaprezentowaliśmy jeden z naszych domków mobilnych o wymiarach 12x4m. Domek posiada w pełni wyposażone sypialnie (sypialnia główna z jednym łóżkiem podwójnym oraz sypialnia z łóżkami pojedynczymi), salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Rozmieszczenie pomieszczeń, okien, drzwi, a także rodzaj wyposażenia czy typ elewacji może ulec zmianie, zgodnie z […]

WIĘCEJ
Mobile home DMK Budownictwo
30.10
2017

Wirtualny spacer po domkach mobilnych

Z przyjemnością udostępniamy Państwu możliwość obejrzenia naszych domków mobilnych – bez wychodzenia z domu! Przedstawiamy trzy domki, które zaprezentowaliśmy na tegorocznych targach. Wirtualny spacer umożliwi Państwu nie tylko obejrzenie naszych domków ale i zapoznanie się z poszczególnymi jego elementami oraz zastosowanymi materiałami. Zapraszamy!

WIĘCEJ
Mobile homes in DMK Budownictwo
24.10
2017

Targi w Nadarzynie już za nami!

Targi Camper & Caravan Show w Nadarzynie już za nami. Setki zwiedzających, podpisane umowy i sprzedane domki świadczą o zdecydowanym sukcesie tego wydarzenia. Wszystkim zwiedzającym serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok !

WIĘCEJ
Producent mobilnych domków letniskowych, domków na kołach, DMK Budownictwo Mobile Homes Manufacturer
06.10
2017

Producent domków mobilnych

Przedstawiamy Państwu siedzibę naszej firmy wraz z placem wystawowym. Gdzie nas znaleźć? Markowszczyzna 80, 18-106 Turośń Kościelna, okolice Białegostoku. Zapraszamy !

WIĘCEJ
25.09
2017

Zapraszamy na targi w Nadarzynie !

Już w dniach 20-22 października 2017 nasze mobilne domki letniskowe i całoroczne pojawią się na targach Camper Caravan Show w Nadarzynie. To wspaniała okazja na obejrzenie naszych produktów oraz uzyskanie specjalnych warunków handlowych. Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ
20.09
2017

Domki mobilne na norweskich targach Caravan-Messen!

W dniach 14-17 września 2017 jako producent domków mobilnych uczestniczyliśmy w targach Caravan-Messen w Norwegii. Zainteresowanie naszymi produktami przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania.

WIĘCEJ